Portfólio

Naša tvorba
je najlepšou referenciou

dokument

Immortal
Truth

bližšie informácie o projekte

3d animácia

Naše
Vinohrady

Pre Slovenské vinárstvo Naše vinohrady sme vytvorili sériu spotov, v ktorých si hlavného hrdinu zamilujete rovnako, ako si on zamiloval naše víno.

ONLINE PRODUKCIA

ŠKODA

Pre agentúru MullenLowe GGK sme vytvorili online spot ktorý kombinuje filmovanie s "papierovou" 2D animáciu.

3D ANIMÁCIA A MOTION DESIGN

Tatra banka

Pre agentúru MADE by VACULÍK a ich klienta Tatra banka sme vytvorili imagevý spot, ktorý predstavil modernú formu služieb banovníctva.

3D PRODUKCIA

Kaufland
Ovocníčkovia

Aj 3D animované filmy potrebujú svoju produkčnú exekúciu. Či už kvôli náročnému 3D workflow ale aj je pre pohodlie klienta, či tvorivý komfort agentúry. Respect APP nám pri tomto ovocnom zadaní dôverovala aj vrátane vývoja dizajnu a charakteru hlavných hrdinov.

online kampaň

Kaufland
Džastin Výber

Veľký online projekt, ktorý mal za úlohu vytvoriť kontroverzného influencera. Džastin výber je online postavička, ktorá ironickým spôsobom glosuje potreby spotrebiteľov tak, aby sa cítili chytrejší, vtipnejší, zábavnejší... ale hlavne aby si pri tom všimli, čo všetko je nové v Kauflande.

Réžia a filmová
postprodukcia

Future
Generation

Príklad efektívneho spotu, ktorý mirotallo.com vytvoril pre Leopard Production a Wiktor Leo Burnett za pomoci štúdia FRAMEHOUSE.

TRIKOVÁ POSTPRODUKCIA

Poštová
banka

Kampaň Poštovej banky bola postavená na splátkach, ktoré predstavovali v našom reálnom svete trpasličí bankoví pracovníci. Pozrite sa do ich sveta.

KORPORÁTNY FILM

Rewan

Lokálny dodávateľ technológií pre tvorbu národných infraštruktúr potreboval vytvoriť video vizitku. Túto modernú formu self prezentácie sme sa zhostili s naším 2nd unit film teamom pod supervíziou režiséra a motion designéra mirotallo.com.

napíšme si!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique.

Ďakujeme! Vaša správa bola úspešne odoslaná.
Oops! Pri odosielaní správy nastala chyba!